تبلیغات
رودبار بستک آنلاین - ارزش درس خواندن در نظر من چقدر است؟؟((بسیار پند آموز ، بخوانید تا مثل من نشوید))
رودبار بستک آنلاین
فریاد را همه میشنوند هنر واقعی شنیدن صدای سکوت است
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


سلام خدمت همشهریهای خوبم این وبلاگ برای شمااست اگه جای اشکال داربگین هرکی هم میخوادمطلبی براش منتشربشه توقسمت نظرخصوصی برامون بفرسته اگه مطلب اشکال نداشت حتمامنتشرمیشه نظرات درتمامی قسمت های مخطلف هایادتون نره منتظرتون هستیم

مدیر وبلاگ : @گل یخ@
نویسندگان
نظرسنجی
به نظرشما بهترین گزینه برای دهیار شدن كدام یك ازاین افراد میباشند؟؟؟؟؟؟؟؟؟


((این قسمت را برای بچه هایی كه درس نمی خوانند نوشتم. شاید یك جرقه زده شود و بیدار شوند و یك تكانی به خودشان بدهند.))

این حكایت دانشگاه رفتن و درس خواند من از زمانی شروع شد كه من به علت اینكه در شغل خدمات كامپیوتری دست زیاد شده بود مجبور شدم از این كار دست بكشم. آقا . . . به هر دری زدیم تا كار پیدا كنیم. حتی اداره كار اصفهان هم رفتیم. آن زمان وام خود اشتغالی میدادند. ما هم گفتیم برویم و آنجا پرونده تشكیل بدهیم. شاید فرجی شود. رفتیم و بعد از كلی دوندگی پرونده تشكیل دادیم و رفتیم به امان خدا و قرار شد تا هفته دیگر كه دوباره پیگیری كنیم. دوباره مراجعت كردیم و دیدیم كه از پرونده من و نفر بعدی من كه هر دو باهم پرونده تشكیل دادیم خبری نیست. خیلی ناراحت شدیم. البته این نكته را هم گویم كه برخورد دست اندر كاران اداره كار اصفهان با ما خیلی بد بود و این مساله زمانی بیشتر شد كه ما گفتیم كه برای ثبت نام وام خود اشتغالی آمده ایم. یك خانمی آنجا بود كه مسئول این كار بود ، آنقدر عصبانی شد كه انگار قرار بود از جیب پدر ایشان به ما وام بدهند. ((پشت پرده: خانم . . . . امیدوارم یك روز این خاطره را بخوانی و این را بفهمی كسی كه بیكار است همان بیكاری از صدها زجر برای او بد تر است. آنوقت تو كه این كار اداری دولتی را داری و مثلا قرار شده امین مردم باشی ، پرونده ما را گم می كنی؟؟؟)) در هر حال یك نفر از حراست هم به ما گفت چرا كار نمكنید.

ما تا خواستیم دهانمان را باز كنیم به طعنه گفت ||| كه خوب حالا وام را بگیرید و بخورید تا فردا خدا بزرگ است ||| این حرف به من زیاد بر نخورد چون بیكاری فشار بیشتری به من می آورد تا این حرفها. ولی آن دوستم از این حرف گریه اش گرفت با اینكه خدمت سربازی هم رفته بود. شاید شما ندانید كه گریه یك مرد چقدر ممكن است سخت باشد. (((خانمی كه پرونده ما را گم كردی این را برای تو نوشتم))) همان روز از داره كار بیرون آمدیم و رفتیم خانه. با كمك یكی از آشنایان قدیمی ((پارتی)) در یكی از مغازه ها یك كار پیدا كردیم و حدود شش ماه در پائیز و زمستان در خدمت آنها بودم. خدا از بزرگی كمشان نكند. هر قدر آن خانم كه در اداره كار . . . . . . بود این صاحب مغازه آدم خوب و فهمیده ای بود و من را مانند پسر خود می دانست. هر وقت كار زیاد بود و من اضافه كار می ماندم به من نهار و یا شام می دادند. خلاصه برای خودم اوستا كاری شده بودم. در عرض شش ماه. باز هم با كمك خدا كار بهتری در یكی از شركتها پیدا كرم و قرار شد به عنوان پرسكار در آنجا مشغول كار شوم. كار سخت و طاقت فرسائی بود. دقیقا هشت ساعت در روز سر پا بودیم و باید بر روی پرس قطعات لاستیكی می زدیم. حتی از ترس اینكه ما را اخراج یا جریمه نكنند یك لحظه هم جرات نشستن و استراحت كردن را نداشتیم. حقوقش هم آن زمان اداره كاری بود و بدون بیمه.

((هر كاری به از بیكاری)) آنقدر فشار كار زیاد بود كه می خواستم فقط فرار كنم و خودم را در یك گوشه پنهان كنم. با سرمایه كمی كه داشتم می خواستم بزنم به شغل آزاد كه  نهایتا بعد از یك ماه و نیم زد و مسئول امور اداری شركت كه از سوابق كاری من در زمینه كامپیوتر با اطلاع بود به من گفت كه یك نفر را در قسمت اداری به عنوان مسئول اینترنت و آرشیو فنی می خواهند. من هم كه خواب این كار را هم نمی دیدم باز هم كمی ناامید شدم ((در نا امیدی بسی امید است . . . . . . . )) نهایتا یك روز اسم من را از بلندگو پیج كردند. من جدی نگرفتم. چون فكر نمی كردم كسی با من كار داشته باشد. چند دقیقه بعد مسئول اداری ما خودش به دنبال من آمد و گفت كه همین الان باید بیائی و امتحان كامپیوتر و اینترنت و زبان انگلیسی بدهی. من هم كه حسابی حول شدم چون تا آن موقع آزمون استخدامی نداده بودم. باز هم توكل به خدا كردم. با صورتی دوده ای رفتم واحد اداری. اولین كاری كه به من گفتند این بود كه برو و سر و صورتت را بشور. من هم رفتم و با مخلوط تاید و خاك اره صورتم را شستم. چون چیز دیگری در آن لحظه در دست نبود. خلاصه رفتم برای امتحان. گفتم خدایا كمكم كن. تا وارد اتاق آرشیو فنی شدم اولین چیزی كه جلب نظر كرد یك مرد میانسال و خوش برخورد با كت و شلوار رسمی بود و حالا من را با لباس كار كارگاهی در مقابل این آقا مجسم كنید. ایشان یك نگاه مهربان به من كرند و از دایره ای سفیدی كه در سیاهی صورت من به علت نداشتن تبحر در شستن صورت ایجاد شده بود تبسمی كردند و نام و دیگر مشخصات من را پرسیدند و در نهایت در مورد اینترنت و كامپیوتر چند سوال پرسیدند و من هم واقعا كلاس گذاشتم. البته آن آقای محترم در حال حاظر از دنیا رفته اند و جا دارد من از ایشان (دكتر علیرضا منصوری تهرانی) در این لحظه یادی بنمایم. بعدا فهمیدم كه ایشان مدیر صادرات شركت ما هستند. بعد از این مرحله نوبت به امتحان زبان بود كه یكی از دیگر مهندسین  شركت این امتحان را از من گرفتند. البته مغرضانه یكی از تخصصی ترین ورقه های موجود در شركت را به من دادند و من هم نامردی نكردم و رفتم با كمك آنهایی كه همكاران من در قسمت كارگاهی بودند این متن را كامل ترجمه كرم و آوردم گذاشتم جلوی رویش. البته شاید باورتان نشود من در عرض یك ربع هم متن را ترجمه كردم و هم آن را حفظ كردم. چون می دانستم حتما آن را از من خواهند پرسید. به هر حال بعد از سوال و جواب قرار شد كه من را بعد از مدتی خبر كنند.

بعد از چند روز به من گفتند كه از فردا بیا در قسمت اداری و آرشیو را تحویل بگیر. دردسرهای من از همان روز شروع شد. چون آنطور كه من فهمیدم می خواستند كه حدالامكان این اتاق را به یك خانم تحویل بدهند. ولی چون من كار بلد بودم این كار را به من واگذار نمودند. همان مهندسی كه از من امتحان زبان گرفته بود ادعای خدائی كامپیوتر را میكرد و پدر من را در آورده بود. بعضی وقتها آنچنان بی سر و صدا به اتاق من می آمد و من گاهی اوقات فقط وقتی می خواست دوباره بیرون برود متوجه می شدم. در حقیقت چون من مسئول اینترنت بودم می خواست از من آتو بگیرد ولی تا این لحظه در كف این كار مانده است. حتی ادعای باسوادی این مرد تا حدی بود كه همه افراد را در شركت از خود كمتر می دانست. همیشه به من طعنه می زد و وقتی در زمینه كامپیوتر كم می آورد به من می گفت تو بی سوادی چون به دانشگاه نرفته ای من دانشگاه رفته ام و من این چیزها را بیشتر از تو می فهمم و . . . .

البته این را بگویم كه  خودش هم به حساب پدرش در خارج در رشته فیزیك تحصیل كرده بود و در رشته ای كه هیچ ربطی به مدركش نداشت كار می كرد.
در هر حال همیشه چند نفر را شیر می كرد و سراغ من می فرستاد و می خواست من را فراری دهد. ولی در كف این مطلب ماند. من هم همیشه وقتی فشار كار و اذیتهای این مرد زیاد می شد به مدیر واحدمان (
زنده یاد دكتر منصوری) می گفتم و ایشان هم بیشتر اوقات پیگیر می شدند.

من هم به هر دری زدم تا وارد دانشگاه شوم و حداقل روی این مرد را كه فقط ادعا داشت را كم كنم. به كلاس كنكور رفتم و . . . . . . .
تا اینكه یك روز متصدی نامه ها و فكسها به سراغ من آمد(((در این لحظه كار خدا را ببین))) و گفت كه شما كه مشكل دانشگاه را دارید این كاغذ به درد شما می خورد. دیدم كه نوشته در رشته كامپیوتر دانشگاه علمی كاربردی دانشجو می پذیرد. ماهم فرم را خردیدم و با كمك مدیر واحدمان آن را پر كردیم و فرستادیم. جواب آمد و من هم قبول شدم. آنقدر خوشحال بودم كه حد و حساب ندارد. به یاد طعنه ها و كم محلی ها و . . . . افتادم و آرام آرام این مسائل در ذهنم كمرنگ شدند. چون بالاخره بعد از  این همه سختی توانستم وارد داشگاه شوم. مساله مهمتر این بود كه مدیر واحدمان( زنده یاد دكتر منصوری ) با مدیر شركتمان نیز صحبت كردند و قرار شد كه من هم درس بخوانم و هم كار كنم. البته بیمه ام قطع شد ولی ارزش داشت. چون هم درسم را داشتم و هم خرج تحصیل در می آمد.

در پایان می خواهم این نكته را بگویم كه اگر كسی واقعا دنبال هدف خود باشد و در سخت ترین شرائط  فقط به هدفش فكر كند حتما می تواند به هدفش برسد. اگر چه ، باید حتی پابرجاتر از كوه ، استوار بود.

نهایتا در این لحظه از تمام كسانی را كه من را در راه رسیدن به این هدف كمك كردند تشكر می كنم و امیدوارم بعد از پایان تحصیلات جبران كنم. مخصوصا آن همكاری كه برگه  پذیرش دانشجو را برای من آوردند.
سرتان را درد نیاورم. به امید اینكه . . . . . . (خودتان حدث بزنید)

نوع مطلب : متفرقه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
@گل یخ@
دوشنبه 20 شهریور 1391
سه شنبه 6 تیر 1396 11:42 ق.ظ
We're a group of volunteers and opening a new scheme
in our community. Your web site offered us with
helpful information to work on. You've performed a formidable activity
and our whole community will likely be grateful to you.
دوشنبه 5 تیر 1396 12:48 ق.ظ
بسیار ریشه از خود نوشتن در حالی که صدایی مناسب اصل آیا نه نشستن درست با من پس از برخی از زمان.
جایی درون پاراگراف شما قادر به من مؤمن متاسفانه تنها برای بسیار در حالی که کوتاه.

من هنوز مشکل خود را با فراز در مفروضات و شما ممکن است را خوب به پر همه کسانی شکاف.
که شما که می توانید انجام من را قطعا تا پایان
مجذوب.
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 05:58 ب.ظ
These are truly fantastic ideas in on the topic of blogging.
You have touched some fastidious points here.
Any way keep up wrinting.
سه شنبه 29 فروردین 1396 07:48 ق.ظ
What's up, of course this post is genuinely pleasant and I have learned lot of things from it concerning
blogging. thanks.
دوشنبه 21 فروردین 1396 08:13 ب.ظ
We stumbled over here different page and thought
I might check things out. I like what I see so now i am following you.
Look forward to checking out your web page repeatedly.
دوشنبه 21 فروردین 1396 10:25 ق.ظ
What a information of un-ambiguity and preserveness of valuable experience on the topic of unexpected feelings.
یکشنبه 13 فروردین 1396 03:19 ب.ظ
What's up, all is going nicely here and ofcourse every one is sharing facts, that's genuinely good, keep up
writing.
شنبه 12 فروردین 1396 06:01 ب.ظ
Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew
of any widgets I could add to my blog that automatically tweet
my newest twitter updates. I've been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this.
Please let me know if you run into anything.

I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.
دوشنبه 29 آبان 1391 07:04 ب.ظ
با سلام . جالب بود.
موفق بشید.
خوشحال میشم اگه به منم سر بزنید
دوشنبه 1 آبان 1391 06:34 ق.ظ
البته الان همه جا رابطه ای ست
جمعه 28 مهر 1391 07:16 ب.ظ
با سلام
از وبلاگ بسیار جالب شما لذت بردم و اطلاعات خوبی برای خودم و دوستانم پیدا کردم.
حتماً از آموخته های خودم در این وبلاگ به زودی و به خوبی استفاده خواهم کرد.
اگر تمایل داشتید، می توانید اطلاعات خوبی در مورد طرح های ویژه بیمه ای، در وب سایت بیمه سامان به آدرس www.samaninsurer.com مشاهده نمایید.
موفق باشید ...
جمعه 14 مهر 1391 04:20 ق.ظ
سلام دوست عزیز مطالبتو خوندم به نظرم جالب بود خوشحال میشم

با هم تبادل لینک داشته باشیم اگه مایل به تبادل لینک بودی منو با

عنوان شهر طراحی (City Design) لاتین یا

فارسی هر کدوم دوست داشتی لینک کن و بیا از قسمت منوی سمت

راست لینکتو ثبت کن

منتظر حضور سبزت هستم
چهارشنبه 29 شهریور 1391 06:23 ب.ظ
سلام دوست عزیز ... عالی بود ... اگه تمایل به تبادل لینک با من داشتی لطفا منو با اسم محسن چاوشی لینک کن بعد بهم بگو با چه اسمی لینکت کنم...
دوشنبه 27 شهریور 1391 12:49 ب.ظ
وبلاگت بد نیست و میتونی بهترش كنی راستی به وبلاگ من هم سر بزن و اگه وسیله ای نیاز داشتی كه تو وبلاگ نبود ایمیل بزن تا بزارم تو وبلاگ
پنجشنبه 23 شهریور 1391 10:21 ب.ظ
کوتاه کننده ی لینک و حذف میهن بلاگ از لینک
یعنی در آدرس سایت به جای میهن بلاگ از لینک مورد علاقه ی خود به طور رایگان استفاده کنید فقط باhttp://2o3.ir

و تبلیغ برای افزایش بازدید و طراحی بنر و کارت ویزیت سایت برای افزایش بازدید و طراحی با وبلاگ تماس بگیرید
behzad2010@mailfa.com

چهارشنبه 22 شهریور 1391 12:28 ب.ظ
با سلام
تا حالا کسب درآمد اینترنتی رو شنیده بودین؟؟
احتمالا شنیده اید و می گویید الکیه!!!!
بله منم اولش فکر میکردم الکیه. ولی نه!!! الکی اون سایتایی هستن که خارجی هستن و نمیشه ازشون برداشت کرد
این سایت یک سایتی ایرانی است که از وزارت ارشاد مجوز رسمی داره و هر روز میشه از اون پول برداشت کرد.
اگه هر روز تو اینترنت هستی، میتونی از اون به طریقه ی مطلوب استفاده کنی. فقط نیم ساعت وقتتون رو میگیره.!!!
یکبار امتحان کنید...
لینک سایت: http://asemanbux.com/index.php?ref=hayat
سه شنبه 21 شهریور 1391 05:23 ب.ظ
سلام دوست عزیز
پست خوبی بود
وب خیلی خوب و جالبی داری
اگه سایت ما رو با نام "با شما – تا کنکور" لینک و به دوستات هم معرفی کنی کمک بزرگی کردی:
(هر روز با آخرین اخبار آموزشی آپیم، حتما روزی حد اقل یک بار به ما سربزن پشیمون نمی شی)
http://www.2-konkoor.ir
دوشنبه 20 شهریور 1391 08:35 ب.ظ
باسلام
وبلاگ جالبی دارید ، تعدادی از مطالبت را مطالعه کردم .
به و بلاگ من هم سری بزن و اگر خواستی منو با نام موبایل رایگان لینک کن سپس بهم خبر بده تا با چه نام لینکت کنم .

موبایل رایگان در : free-gifts.mihanblog.com
دوشنبه 20 شهریور 1391 07:30 ب.ظ
• هرچیزی پایه و اساسی دارد که استواری و استقمتش بستگی به آن پایه دارد،
اسلام هم پایه و اساسی دارد که اگر این پایه و اساس در دل کسی محکم و استوار باشد
می توان به مسلمانی خویش امیدوار بود و الا نه. اما پایه و اساس اسلام چیست؟
برای یافتن پاسخ این سوال مهم به آدرس http://serat.mihanblog.com/post/166
سر بزنید و با نظر و احساس خود کمک کنید مطالب مفیدی ارائه دهم
دوشنبه 20 شهریور 1391 07:30 ب.ظ
سلام وب خیلی خوب و پر محتوایی دارین خوشم اومد به دردم خورد به وب منم سر بزن و نظر بده ممنون میشم اگه خواستی هم میتونی لینک کنی
دوشنبه 20 شهریور 1391 07:14 ب.ظ
سلام.همشو خوندم.خیلی سخته طعنه شنیدن!
موفق باشین.
به ما هم سری بزنین.خوشحال میشیم!
دوشنبه 20 شهریور 1391 06:56 ب.ظ
سلام وبت جالب بود.راستی توهم یه سری به وبلاگم بزن نظر هم یادت نره.
دوشنبه 20 شهریور 1391 06:51 ب.ظ
هم وطن شما هم در گسترش اسلام نقش ایفا نمایید .
و به سایت ما لینک دهید
با سلام فناوری اطلاعات عصرارتباط در نظر دارد به منظور گسترش اسلام ناب محمدی اقدام به راه اندازی سایتهای رایگان ویژه هیات مذهبی حسینیه ها و مراکز فرهنگی نماید لذا خواشمند است شما با لینک به سایت ما ما را در این مهم یاری رسانید
هم وطن شما هم در گسترش اسلام نقش ایفا نمایید .
http://asrertebat.ir/portal/index.php/our-services/free
آدرس شرکت :مشهد بلوار خیام 46 چهارراه دوم سمت چپ نبش خیبر 5
تلفن :
05117237274
05117289061
05117631691
تلفکس:
05117631691
http://asrertebat.ir/portal/index.php/our-services/free
دوشنبه 20 شهریور 1391 06:22 ب.ظ
سلام
وب زیبا و پرمحتوایی دارید.
می خواستم ازشما دعوت کنم تا از بزرگترین و بروزترین وبسایت عاشقانه وشعر دیدن کنید.
هر چی ازعاشقانه بخوای اونجا هست.
بخش اشعار کامل این سایت در حال تکمیل هست و به لطف خدا نزدیک به 30 درصد پیشرفت داشته.
لطفا پیشنهادهای خودتون هم در جهت ارتقا سطح سایت با ما درمیان بگذارید.
اگر از سایت راضی بودید اونو به علاقه مندی های خودتون اضافه کنید.
ممنون ازنگاهتون
دوشنبه 20 شهریور 1391 05:59 ب.ظ
سلام

بالاخره ...
... مطلب جدید " روزگار ما: حکایت دغدغه های یک مدیر "... منتشر شد ...

یه مطلب کاملاً متفاوت که فکر میکنم برات جذاب باشه !...
... لطفاً مشارکت فعالی توی مطلب داشته باشید !
... " درج نظر " و " شرکت توی نظرسنجیَم فراموش نشه " !....
... نفرمایید یادم رفت !

منتظر حضور گرمابخشت هستم ...

روزِ پُرثمر و خاطره ای داشته باشی .
@گل یخ@ سلام تو فیس بوك مطالعه كردم جالب بود
دوشنبه 20 شهریور 1391 05:33 ب.ظ
با سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیز ، سایت زیبا و پرمحتوایی داری امیدوارم در مدیریت این سایت موفق باشید
اگر با تبادل لینک با وبلاگ من موافقین ابتدا وب مرا با عنوان آنتی ماسون لینک کنید سپس به من اطلاع دهید تا سایت شما را با چه عنوانی لینک کنم
با تشکر از سایت خوبتان خدانگهدار
دوشنبه 20 شهریور 1391 05:14 ب.ظ
پست خیلی خوب و آموزنده ای بود خسته نباشید
دوشنبه 20 شهریور 1391 04:48 ب.ظ
salam khaste nabshi weblog khobi dari isalah movafagh bashi khoshal misham be man sar bezani age emkanesh bashe tabadol link konim
دوشنبه 20 شهریور 1391 04:08 ب.ظ
سلام خوبی؟من میخوام به یه چت روم عالی دعوتت کنم من ناظر اونجام امکانات عالی دختر و پسرای باحال با فرهنگ و باشخصیت اونجان زود بیا تا دیر نشده
دوشنبه 20 شهریور 1391 03:43 ب.ظ
موفق باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
ابزار وبلاگنویسی